Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Otázky a odpovědi PDF Tisk Email

Jak vybrat odstín?

 • Trefit výběr správného odstínu či délky se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům. Při vybírání odstínu si doporučujeme otevřít velký detailní náhled, nezapomínejte na to, že monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
 • V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí je následně možná výměna za jiný odstín.
 • Jako další řešení, které Vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
 • V případě, že váš odstín vlasů je více specifický a z námi nabízených odstínů vám žádný nepasuje, můžete využít další možnost a to barvení vlasů, které je u lidských vlasů možné. Můžete si tak bez problémů odstín přizpůsobit k odstínu svých vlasů. Jediné co nedoporučujeme je zesvětlování vlasů, vlasy vždy barvěte do tmavších odstínů než je ten původní. Barvit vlasy doporučujeme vždy profesionálními barvami, které se používají v kadeřnických salonech, nikoli běžnými barvami z drogerie, tímto krokem můžete zaručit delší životnost svých prodloužených vlasů, i když se již jedná o zásah do struktury vlasů. Pokud potřebujete zesvětlit odstín platinové blond a zbavit jej tak žlutých odlesků, můžete použít některý ze speciálních šampónů např. Schwarzkopf Color Save Silver, Loreal Sillver apod. Vždy, když zasahujete do odstínu pramenů, vyzkoušejte nejprve jak barva chytá na malém pramínku.
 • Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.
 • Veškeré zásahy do struktury a odstínu vlasů provádí zákazník na vlastní zodpovědnost a znamenají ztrátu záruky.
 • Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech.

 Jak vybrat délku?

 • Pokud jde o délku, kterou chcete zvolit, je dobré vzít v úvahu svou vlastní délku vlasů. Ideální je vybírat tak, aby výsledný efekt byl co nejpřirozenější, díky čemuž se budete cítit pohodlněji a přirozeněji. Svou roli jistě hraje i vaše tělesná výška, proto bude ideální délka vlasů u každého jiná.
 • Zorientovat se v délkách clip in pramenů vám pomůže následující obrázek:

alt


Jak mám o vlasové prameny pečovat?

Jak mám vlasy umývat?

 • O prameny vlasů se staráte stejně jako o své vlastní vlasy. Můžete je tedy umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy. Vždy myjte nesepnuté vlasy a každý pramen zvlášť. Vlasy nedrhněte, jemně do nich vmasírujte šampon do vlasů. Clip in vlasy není nutné mýt často, jelikož se tolik nemastí.
 • Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze promačkat ručníkem a nechat okapat a uschnout.


Můžu vlasy zastřihnout?

 • Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala.


Můžu vlasy barvit?

 • Ano, prameny lidských vlasů lze barvit. Doporučujeme používat šetrnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Před barvením je ideální poradit se s kadeřníkem. Odbarvování se nedoporučuje (jedná se o velký chemický zásah do struktury vlasu). Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit), pokud není účinek dostatečný, můžete proces opakovat znovu. (stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy vysušují, proto je důležité je ošetřit hydratační/regenerační maskou nebo sérem).


Můžu vlasy kulmovat nebo žehlit?

 • Kulmování a žehlení vlasů není problém, ale nepřekračujte teplotu 180 °C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Nezapomínejte na to, že tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, čím méně tepla použijete tím lépe.


Mohu s clip in vlasy i spát?

 • Clip in vlasy se na noc odepínají a to kvůli pohodlí a také proto, že by se při spánku mohly cuchat a lámat.

Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

Jak se vlasy připevňují?

Přidělání vlasů není nic složitého, chce to jen trochu trpělivosti a praxe. Nepotřebujete k tomu nikoho a nasazení celé sady zabere pár minut. Celkové sepnutí vlasů záleží na vaši potřebě a kreativitě.

Každý připínací pás je vybaven speciálními sponkami, jenž jsou potaženy silikonovým proužkem, díky kterému vlasy lépe drží a jsou chráněny před sklouznutím. Tato výhoda je nepostradatelným pomocníkem zejména při pohybu, kdy budete mít jistotu pevného přichycení vlasů. Naše sponky vlasy pevně drží za všech podmínek, takže se nemusíte obávat, že by vám sklouzly.

1) Začněte u zadní části hlavy. Hřebenem rozdělte vlasy vodorovně ve výšce těsně pod uchem.

2) Vlasy nad vytvořenou pěšinkou sepněte nahoru tak, aby nepřekážely.

3) Připevněte pramen určený pro spodní část zadní části hlavy (15cm široký se třemi sponkami). Sponky připevňujte těsně pod rozdělením vlasů a začínejte od středu postupně až k bočním stranám. Jednotlivé sponky by měly udržet pramen maximálně roztažený do celé šířky. Prodloužení a umístění pramene by mělo být co nejvíce rovnoběžné. Zkontrolujte, jak dobře pramen sedí na hlavě a jak se s ním cítíte. Pokud pramen někde táhne nebo tlačí, clipy znovu rozepněte a posuňte.

4) Uvolněte vlasy sepnuté sponkou v horní části hlavy a znovu je pročešte, tentokrát rozdělte vlasy o něco výše v polovině zadní části hlavy. Dbejte na to, aby prameny byly vždy alespoň 2 cm od sebe. Oddělené vlasy pokaždé připevněte k temeni hlavy, aby vám nepřekážely.

5) Tento postup opakujte, až do té doby, než nasadíte všechny pásy, které chcete.

6) Prameny určené pro boční stranu hlavy (10 cm široké se dvěma sponkami) umístěte stejným způsobem tak, aby rámovaly obličej a dobře splývaly s vašimi vlastními vlasy.

7) Nakonec před vytvořením požadovaného účesu pročešte vaše vlastní vlasy s clip in vlasy tak, aby se vlasy promíchaly a vypadaly přirozeně. Je dobré si vlasy pročesat i ze spodní strany hlavy.

navod-clip-in-vlasy-cz

 

Facebook