Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Otázky a odpovědi PDF Tisk Email

Jak si vybrat odstín?

Při vybírání odstínu doporučujeme si otevřít velký detailní náhled. Berte prosím na vědomí, že některé monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
Výhodou námi nabízených vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Častou úpravou bývá také přidání dalších melírů.
Obdarvování vlasů peroxidem nedoporučujeme. Pokud potřebujete zesvětlit odstín platinové blond #60 a zbavit jej tak žlutých odlesků, můžete použít některý ze speciálních šampónů např. Schwarzkopf Color Save Silver, Loreal Sillver apod. 
Vždy, když zasahujete do odstínu pramenů, vyzkoušejte nejprve jak barva chytá na malém pramínku. 
Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.
Veškeré zásahy do struktury a odstínu vlasů provádí zákazník na vlastní zodpovědnost a znamenají ztrátu záruky.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech.

Jak mám o vlasové prameny pečovat?

Jak mohu vlasy čistit?
O vlasové prameny se staráte stejným způsobem jako o vaše vlastní vlasy. Umývat je tedy můžete šamponem a následně ošetřit kondicionérem případně maskou na vlasy.
Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze vysušit ručníkem a nechat okapat a uschnout.
Na pročesávání vlasů používejte kartáč z přírodních vláken.

Mohu vlasy zastřihnout?
Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala. Použijte efilační nůžky nebo břitvu.

Mohu prameny přebarvit?
Ano, prameny z lidských vlasů je možné barvit. Prameny doporučujeme barvit profesionálními kadeřnickými barvami, které mají větší krytí. Jednotlivé vlasy v setu mohou mít mírně odlišnou strukturu a barva na ně bude chytat jinak rychle. Nejprve proto vyzkoušejte jak barva chytá na menším pramínku, následně až na celém setu. Berte na vědomí, že barvení je zásahem do struktury vlasu a ztrácíte tak záruku. Nešetrným barvením mohou být rovněž vlasy poškozeny, proto se před samotným barvením poraďte se svým kadeřníkem.

Mohu vlasy kulmovat nebo žehlit?
Ano, samozřejmě můžete. Je třeba si ale uvědomit, že se již nejedná o vlasy živé a častou nebo neúměrnou tepelnou úpravou se mohou poškodit.

Mohu s připevněnými vlasy i spát?
Doporučujeme prameny před spaním sundat, protože by mohlo dojít k zacuchání.

Kam mi budou vlasy sahat?
Zorientovat se v délkách clip in pramenů vám pomůže následující obrázek:
38 cm clip in vlasy 51 cm clip in vlasy 61 cm clip in vlasy 71 cm clip in vlasy 51 cm clip in deluxe vlasy 61 cm clip in deluxe vlasy 71 cm clip in deluxe vlasy


Jak se vlasy upevňují?ArtCreative Design and Custom coding

1) Začněte v zadu na spodní části hlavy. Hřebenem rozdělte horizontálně vlasy ve výšce těsně pod uchem. V délce od jednoho ucha ke druhému.

2) Sponou přichytněte vaše vlasy nahoru tak, aby vám nepřekážely.

3) Pramen určený do spodní zadní části hlavy (15 cm široký se třemi klipy) přiložte k vlasům směřujícím dolů, těsně pod předěl. Prostřední klip přiložený ke středu hlavy tlakem na koncích přicvakněte. Poté pramen vypněte do stran a stejným způsobem připněte i boční klipy pramenu.
* Jednotlivé klipy by měly udržovat pramen maximálně roztaženými na celou svou šířku. Předěl a umístění pramenu by mělo být pokud možno rovnoběžné.  Zkontrolujte, jak vám pramen dobře na hlavě drží a jak se s ním cítíte. Pokud by vás pramen někde táhnul či tlačil, klipy opět rozepněte a posuňte.

4) Uvolněte vlasy přichycené sponou v horní části hlavy. A hřebenem opět rozdělte vlasy, tentokráte o kousek výše ve střední úrovni zadní části hlavy. Dbejte na to, aby odstup pramenů od sebe byl vždy minimálně 2 cm. Pokaždé upevňujte oddělené vlasy do vrchní části hlavy, aby vám nepřekážely.

5) Tento postup opakujte pro přichycení i posledního pramene do zadní vrchní části hlavy.

6) Prameny určené na boční stranu hlavy (7 cm široké se dvěma klipy) umístěte stejným způsobem tak, aby vám orámovaly obličej a dobře splývaly s vašimi vlastními vlasy.  

7) Na závěr, před vytvořením požadovaného účesu, pročešte vaše vlasy s vlasovými prameny dohromady tak, aby vypadaly přirozeně. Vlasy je dobré pročesat i ze spodní strany hlavy.

navod-clip-in-vlasy-cz

 

Facebook