Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Clip in prameny - světle růžovýClip in cop 50cm - tmavě hnědá #2
Počet pramenů v balení: 8

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in vlasy REMY 50cm - tmavě hnědá #2

Cena:   2 190 Kč
:
Clip in 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, remy, evropský typ
Odstín tmavě hnědá #2
Délka 50 cm
Hustota 100 g

Set je určen na celou hlavu a obsahuje 8 různě širokých pramenů:

1x 20 cm široký pramen (4 klipy, určen na zadní část hlavy)
2x 15 cm široký pramen (každý pramen obsahuje 3 klipy, určen na zadní nebo boční část hlavy)
2x 10 cm široké prameny (každý pramen obsahuje 2 klipy, určen na boční část hlavy)
1x 7 cm široké prameny (1 klip, určen na zadní část hlavy)
2x 5 cm široké prameny (každý pramen obsahuje 1 klip, určeny na přední část hlavy)


Všechny vlasové prameny obsahují napevno připevněné malé snadno-upínací klipy (sponečky). Aplikaci Clip in vlasů zvládne každá žena v pohodlí svého domova a nezabere více než 10 minut. Set s clip in vlasy je určen k prodloužení nebo zahuštění vlasů.
Doporučujeme pozorně přečíst článek o tom, jak si vybrat správné vlasové prameny a jak se o ně starat.

Při vybírání odstínu doporučujeme si otevřít velký detailní náhled. Berte prosím na vědomí, že některé monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
Výhodou námi nabízených vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Častou úpravou bývá také přidání dalších melírů. Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech.

Jak mám vlasy vyčistit?
O vlasové prameny se staráte stejným způsobem jako o vaše vlastní vlasy. Umývat je tedy můžete šamponem a následně ošetřit kondicionérem případně maskou na vlasy.
Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze vysušit ručníkem a nechat okapat a uschnout.
Na pročesávání vlasů používejte kartáč z přírodních vláken.

Mohu vlasy zastřihnout?
Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala. Použijte efilační nůžky nebo břitvu.

Mohu prameny přebarvit?
Ano, prameny z lidských vlasů je možné barvit. Doporučujeme používat mírnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Ideální je se před samotným barvením poradit se svým kadeřníkem.

Mohu vlasy kulmovat nebo žehlit?
Ano, samozřejmě můžete. Je třeba si ale uvědomit, že se již nejedná o vlasy živé a častou nebo neúměrnou tepelnou úpravou se mohou poškodit.

Mohu s připevněnými vlasy i spát?
Doporučujeme prameny před spaním sundat, protože by mohlo dojít k zacuchání.

1) Začněte v zadu na spodní části hlavy. Hřebenem rozdělte horizontálně vlasy ve výšce těsně pod uchem. V délce od jednoho ucha ke druhému.

2) Sponou přichytněte vaše vlasy nahoru tak, aby vám nepřekážely.

3) Pramen určený do spodní zadní části hlavy (15 cm široký se třemi klipy) přiložte k vlasům směřujícím dolů, těsně pod předěl. Prostřední klip přiložený ke středu hlavy tlakem na koncích přicvakněte. Poté pramen vypněte do stran a stejným způsobem připněte i boční klipy pramenu.
* Jednotlivé klipy by měly udržovat pramen maximálně roztaženými na celou svou šířku. Předěl a umístění pramenu by mělo být pokud možno rovnoběžné. Zkontrolujte, jak vám pramen dobře na hlavě drží a jak se s ním cítíte. Pokud by vás pramen někde táhnul či tlačil, klipy opět rozepněte a posuňte.

4) Uvolněte vlasy přichycené sponou v horní části hlavy. A hřebenem opět rozdělte vlasy, tentokráte o kousek výše ve střední úrovni zadní části hlavy. Dbejte na to, aby odstup pramenů od sebe byl vždy minimálně 2 cm. Pokaždé upevňujte oddělené vlasy do vrchní části hlavy, aby vám nepřekážely.

5) Tento postup opakujte pro přichycení i posledního pramene do zadní vrchní části hlavy.

6) Prameny určené na boční stranu hlavy (7 cm široké se dvěma klipy) umístěte stejným způsobem tak, aby vám orámovaly obličej a dobře splývaly s vašimi vlastními vlasy.

7) Na závěr, před vytvořením požadovaného účesu, pročešte vaše vlasy s vlasovými prameny dohromady tak, aby vypadaly přirozeně. Vlasy je dobré pročesat i ze spodní strany hlavy.

         

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

Naposledy obnoveno: Neděle, 25 říjen 2020 23:20

Facebook