Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
50 cm vlnité REMY vlasy k prodloužení keratinem - 0,5g přírodní blond #22Vlnitý clip in cop 50cm - nejsvětlejší blond #613

DostupnostDodáváme během:

2-3d.gif

Pás východoevrospkých vlasů bez sponek - platinová blond #60

Cena:   5 490 Kč
:
Pás vlasů bez sponek, východoevropské vlasy, REMY
Odstín: platinová blond #60
Délka: 51 cm
Hustota: 100 g
Šířka pásu: 76 cm

Východoevropské vlasy pocházející z Ruska jsou jeden z nejkvalitnějších materiálů k prodlužování.

Pás je možné rozstříhat na kratší pásy a přišít clip in sponky, případně z pásu odstřihnout a přichytit k vlasům pomocí keratinových nehtíků.

Při vybírání odstínu doporučujeme si otevřít velký detailní náhled. Berte prosím na vědomí, že některé monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
Výhodou námi nabízených vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Častou úpravou bývá také přidání dalších melírů. Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech.

         

Naposledy obnoveno: Neděle, 18 duben 2021 12:38

Facebook