Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
60 cm REMY vlasy k prodloužení micro ring - 0,7g platina #60Vlnitý clip in pás 40cm 100% lidské vlasy - tmavý melír #4/27

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Vlnitý clip in pás 50cm 100% lidské vlasy - beach blond #613

Cena:   2 990 KčVlnitý clip in pás 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, evropský typ

Odstín: beach blond #613
Délka: 50 cm
Hustota: 100 g

Clip in pás - jednoduchost, kterou jste vždycky chtěli. Jednodílný pás slouží k okamžitému zahuštění vlasů a jeho aplikace vám zabere pár minut. Pás je široký 27 cm a má 5 speciálních sponek, které slouží k pevnému přichycení příčesku. Jelikož pásem vlasy zahušťujete, doporučujeme zvolit délku, která odpovídá délce vašich vlastních vlasů.

Vlnitý clip in pás v délce 50 cm a hmotnosti 100 g obsahuje 100% lidské vlasy evropského typu v REMY kvalitě.

Vlasy REMY jsou pravé lidské a jsou poskládané ve směru růstu, což zamezuje jejich cuchání. Svůj sen o dlouhých a krásných vlasech si může splnit každý a to bez zbytečně vyhozených financí za drahé příčesky.

Pokud si vlasy přejete nejen zahustit, ale také prodloužit, máme pro vás Clip in vlasové sady v různých délkách i strukturách. Clip in vlasové sady obsahují 8 různě širokých pásů, se kterými můžete vykouzlit mnoho bohatých účesů.

Ke každému nákupu Clip in vlasové sady obdržíte 3 náhradní sponky a jednoduchý návod jak o vlasy pečovat.

Přednosti clip in pásu:

Díky tomuto velmi oblíbenému způsobu zahuštění vlasů můžete mít husté vlasy, o kterých jste vždy snili.
 • nejvíc šetrná metoda k vašim vlastním vlasům
 • nemusíte utrácet mnoho peněz za profesionální kadeřnické úkony
 • ráno vstanete a za minutu získáte objem
 • nemusíte spoléhat na nikoho jiného, stačí mít svůj clip in pás při ruce
 • spoustu ušetřeného času, který můžete využít například na své koníčky
 • váš účes bude bohatý a najednou vás bude těšit každý den
 • skvělá cenová dostupnost
 • od vlastních vlasů k nerozeznání
Nasazením clip in pásu se budete cítit sebevědoměji a přitažlivěji – a to bez námahy, jedním snadným krokem. 

Co je clip in metoda?

Jak jsme se vám již zmiňovali, zahuštění vlasů za pomoci clip in metody spočívá v jednoduché aplikaci za pomoci speciálních malých sponek, které vám umožní připnutí za pár sekund. Díky jednoduchosti pásu vykouzlíte zvolený účes během chvilky. Pokud si tedy chcete po celý den užívat skvělý pocit hustých vlasů a večer naopak máte v plánu vlasy odložit a pohodlně si odpočinout, je právě clip in pás tou nejlepší volbou pro vás.

Nošení clip in pásu je vhodné jak v běžný den, tak jen tak pro lepší náladu či pouze pro zdokonalení účesu při zvláštních událostech, jako jsou svatby či plesy. Nejen, že jsou ušetřeny vaše vlastní vlasy, ale také vaše peněženka. Díky clip in pásu, který obstojně zastane práci kadeřnice, nejsou potřeba další výdaje a to v dnešní době ocení určitě mnoho z vás

Trefit výběr správného odstínu či délky se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které Vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

V případě, že váš odstín vlasů je více specifický a z námi nabízených odstínů vám žádný nepasuje, můžete využít další možnost a to barvení vlasů, které je u lidských vlasů možné. Můžete si tak bez problémů odstín přizpůsobit k odstínu svých vlasů. Jediné co nedoporučujeme je zesvětlování vlasů, vlasy vždy barvěte do tmavších odstínů než je ten původní. Barvit vlasy doporučujeme vždy profesionálními barvami, které se používají v kadeřnických salonech, nikoli běžnými barvami z drogerie, tímto krokem můžete zaručit delší životnost svých prodloužených vlasů, i když se již jedná o zásah do struktury vlasů.

Pokud jde o délku, kterou chcete zvolit, je dobré vzít v úvahu svou vlastní délku vlasů. Ideální je vybírat tak, aby výsledný efekt byl co nejpřirozenější, díky čemuž se budete cítit pohodlněji a přirozeněji. Svou roli jistě hraje i vaše tělesná výška, proto bude ideální délka vlasů u každého jiná.

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu. (Za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu.)
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Pokud chcete mít clip in příčesky co nejdéle krásné, je potřebné se o ně patřičně starat. Clip in vlasy jsou již jednou ustřižené a nedostávají přirozenou výživu z kořínků tak jako vaše vlastní vlasy. Pravidelná hydratace za pomocí kondicionéru, masek a vyživujících olejíčků je pro clip in vlasy velice důležitá.

Jak mám vlasy umývat?

 • O prameny vlasů se staráte stejně jako o své vlastní vlasy. Můžete je tedy umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy. Vždy myjte nesepnuté vlasy a každý pramen zvlášť. Vlasy nedrhněte, jemně do nich vmasírujte šampon do vlasů. Clip in vlasy není nutné mýt často, jelikož se tolik nemastí.
  Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze promačkat ručníkem,nechat okapat a uschnout.


Mohu vlasy zastřihnout?

 • Ano, délku pramenů si můžete upravit podle sebe.


Můžu vlasy barvit?

 • Ano, prameny lidských vlasů lze barvit. Doporučujeme používat šetrnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Před barvením je ideální poradit se s kadeřníkem. Odbarvování se nedoporučuje (jedná se o velký chemický zásah do struktury vlasu). Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit), pokud není účinek dostatečný, můžete proces opakovat znovu. (stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy vysušují, proto je důležité je ošetřit hydratační/regenerační maskou nebo sérem).


Můžu vlasy kulmovat nebo žehlit?

 • Kulmování a žehlení vlasů není problém, ale nepřekračujte teplotu 180 °C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Nezapomínejte na to, že tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, čím méně tepla použijete tím lépe.


Můžu s clip in vlasy spát?

 • Clip in vlasy se na noc odepínají a to kvůli pohodlí a také proto, že by se při spánku mohly cuchat a lámat.


Pro clip in vlasy je nejlepší, když budete používat kvalitní profesionální kosmetické produkty, které vám pomůžou zachovat vlasy v původním stavu co nejdéle. Zde najdete námi osobně vyzkoušenou profesionální kosmetiku, která remy vlasům sedí.

Rychlejší a jednodušší zahuštění vlasů než za pomoci clip in rychlopásu na světě neexistuje.

Jednoduše ve 3 krocích:

1) V úrovni uší si uděláte vodorovně podél celé hlavy pěšinku. Vrchní část vlasů sepnete.

2) Vezmete pás, rozepnete sponky a na zadní část hlavy v úrovni uší postupně od středu pásu začnete zapínat sponky, jednu po druhé.

3) Jakmile máte všechny sponky zapnuté, spustíte vrchní část vlasů a pročešete.

Všechny sponky jsou potáhnuté silikonovým proužkem, díky kterému pás lépe drží a brání případnému sklouznutí. Tento silikonový proužek ocení zejména sportovní nadšenci či ti, kteří jsou ve svých denních činnostech více aktivní, jelikož proužek pomůže zachovat pocit jistoty pevného uchycení vlasů.

         

Další kategorieNaposledy obnoveno: Pátek, 21 června 2024 21:41

Facebook