Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tisk Tisk
Vlnité DELUXE clip in vlasy REMY 50cm - měděná #350Clip in cop 50cm - světlý melír #12/613

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in ofina - melír beach blond a světle hnědá #6/613

Cena:   999 KčClip-in 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, remy, evropský typ
Odstín melír beach blond a světle hnědá #6/613

Set je určen k vytvoření moderní ofiny bez stříhání vašich vlasů.

Clip in ofina obsahuje dva napevno připevněné malé snadno-upínací klipy (sponečky) a síťku. Aplikaci Clip ofiny zvládne každá žena v pohodlí svého domova a zabere jen pár vteřin - ofinu stačí zasunout pod vaše vlasy a sponky zaklapnout.

Po zakoupení ofinu pročesejte a žehličkou na vlasy, případně efilačními nůžkami dotvarujte dle vašich představ. Pokud vám nebude vyhovovat hustota ofiny, můžete ji lehce prostříhat.
Doporučujeme pozorně přečíst článek o tom, jak si vybrat správné vlasové prameny a jak se o ně starat.

Při vybírání odstínu doporučujeme si otevřít velký detailní náhled. Berte prosím na vědomí, že některé monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
Výhodou námi nabízených vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Častou úpravou bývá také přidání dalších melírů. Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech.

Jak mám vlasy vyčistit?
O vlasové prameny se staráte stejným způsobem jako o vaše vlastní vlasy. Umývat je tedy můžete šamponem a následně ošetřit kondicionérem případně maskou na vlasy.
Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze vysušit ručníkem a nechat okapat a uschnout.
Na pročesávání vlasů používejte kartáč z přírodních vláken.

Mohu vlasy zastřihnout?
Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala. Použijte efilační nůžky nebo břitvu.

Mohu prameny přebarvit?
Ano, prameny z lidských vlasů je možné barvit. Doporučujeme používat mírnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Ideální je se před samotným barvením poradit se svým kadeřníkem.

Mohu vlasy kulmovat nebo žehlit?
Ano, samozřejmě můžete. Je třeba si ale uvědomit, že se již nejedná o vlasy živé a častou nebo neúměrnou tepelnou úpravou se mohou poškodit.

Mohu s připevněnými vlasy i spát?
Doporučujeme prameny před spaním sundat, protože by mohlo dojít k zacuchání.

         

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

Naposledy obnoveno: Pátek, 22 září 2023 10:41

Facebook