Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
60 cm REMY vlasy k prodloužení micro ring - 0,5g měděná #35060 cm REMY vlasy k prodloužení micro ring - 0,7g světle hnědá #12

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in cop 50cm - uhlově černá #1

Cena:   2 599 KčClip in culík 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, evropský typ

Odstín: uhlově černá #1
Délka: 50 cm
Hustota: 80 g

Pokud je vaším snem vykouzlit si z vlasů krásný a elegantní účes pokaždé, když na něho dostanete chuť, clip in culík je pro vás tou pravou volbou. Díky tomuto praktickému příčesku změníte svůj dosavadní vzhled během okamžiku. Clip in culík pomoci háčku, který je přišitý na vnitřní straně příčesku, jednoduše zaháknete do vlastního culíku a bez námahy vytvoříte přirozeně vypadající dlouhý a hustý cop.

Clip in culík v délce 50 cm a hmotnosti 80 g obsahuje 100% lidské vlasy evropského typu v REMY kvalitě.

Vlasy REMY jsou pravé lidské a jsou poskládané ve směru růstu, což zamezuje jejich cuchání.

Culík si můžete upravovat podle svých vlastních představ. Můžete tvořit různé účesy, drdoly či ho můžete zaplést do francouzského copu. Je vhodný pro nošení jak v každodenním životě, tak na společenských událostech, kde si jistě získáte pozornost a obdiv.

Ke každému nákupu od nás dostanete zdarma jednoduchý návod, jak o váš nový příčesek pečovat, aby vám dělal radost dlouhou dobu. Toužíte-li po výraznější změně vzhledu, doporučujeme naše clip in ofiny, které rychle promění vaši image a okolí určitě zaujmou.

Přednosti clip in culíku:
 • samostatnost při aplikaci
 • rychlá změna účesu vhodná pro každou příležitost
 • žádné další výdaje za kadeřnické úkony apod.
 • aplikace culíku podle chuti a nálady
 • výsledkem je krásný elegantní culík, který nenechá nikoho chladným
 • přirozené splynutí příčesku s vlastními vlasy
 • skvělá cenová dostupnost
 • při správné péči dlouhá životnost

Prodloužení vlasů metodou Clip in – o čem je clip in metoda?

Změna účesu pomoci clip in metody je velmi oblíbený a často vyhledávaný způsob, jak si co nejjednodušeji a rychle prodloužit vlastní vlasy. Dopřejte tak svým vlasům hustotu a délku se 100% pravými lidskými remy vlasy bez zbytečných návštěv drahých kadeřnických salonů. Clip in culík, vlasové sady či zahušťovací pásy jsou formy prodloužení a zahuštění vlasů, které si aplikujete podle své aktuální nálady. Jedná se o nepermanentní (netrvalou) metodu prodloužení, která je k vlastním vlasům velice šetrná a zatěžuje je minimálně.

V momentě, kdy dostanete chuť prodloužené vlasy odložit, je jednoduše odepnete. Clip in culík je jednoduchý způsob jak si zpříjemnit všední den nebo vám může pomoci vyniknout při zvláštní příležitosti. Také pro vás může být záchranou ve chvílích, kdy máte málo času a potřebujete vypadat upraveně – příčesek vyčešete do elegantního vysokého culíku či si umotáte moderní drdol. Jednoduše si můžete užívat krásné dlouhé vlasy téměř neomezeně.

Trefit výběr správného odstínu či délky se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které Vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

V případě, že váš odstín vlasů je více specifický a z námi nabízených odstínů vám žádný nepasuje, můžete využít další možnost a to barvení vlasů, které je u lidských vlasů možné. Můžete si tak bez problémů odstín přizpůsobit k odstínu svých vlasů. Jediné co nedoporučujeme je zesvětlování vlasů, vlasy vždy barvěte do tmavších odstínů než je ten původní. Barvit vlasy doporučujeme vždy profesionálními barvami, které se používají v kadeřnických salonech, nikoli běžnými barvami z drogerie, tímto krokem můžete zaručit delší životnost svých prodloužených vlasů, i když se již jedná o zásah do struktury vlasů.

Pokud jde o délku, kterou chcete zvolit, je dobré vzít v úvahu svou vlastní délku vlasů. Ideální je vybírat tak, aby výsledný efekt byl co nejpřirozenější, díky čemuž se budete cítit pohodlněji a přirozeněji. Svou roli jistě hraje i vaše tělesná výška, proto bude ideální délka vlasů u každého jiná.

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Jelikož je culík vyroben z pravých lidských vlasů, péče o něj je skoro stejná jako o vaše vlastní vlasy. Níže jsme Vám zodpověděli nejčastější dotazy:

Jak mám culík umývat?

 • Culík můžete umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy. Vždy myjte sundaný culík. Vlasy nedrhněte, šampon do nich jemně vmasírujte. Clip in vlasy není nutné mýt často, jelikož se tolik nemastí.
 • Před nanesením masky či kondicionéru z vlasů vymačkejte přebytečnou vodu, tímto krokem maximalizujete účinek přípravku.
 • Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze promačkat ručníkem a nechat okapat a uschnout.


Můžu culík zastřihnout?

 • Ano, délku culíku si můžete upravit podle sebe.


Můžu culík barvit?

 • Ano, prameny lidských vlasů lze barvit. Doporučujeme používat šetrnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Před barvením je ideální poradit se s kadeřníkem. Odbarvování se nedoporučuje (jedná se o velký chemický zásah do struktury vlasu). Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit), pokud není účinek dostatečný, můžete proces opakovat znovu (stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy vysušují, proto je důležité je ošetřit hydratační/regenerační maskou nebo sérem).


Můžu culík kulmovat nebo žehlit?

 • Kulmování a žehlení vlasů není problém, ale nepřekračujte teplotu 180 °C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Nezapomínejte na to, že tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, čím méně tepla použijete tím lépe.


Můžu s culíkem spát?

 • Clip in vlasy se na noc odepínají a to kvůli pohodlí a také proto, že by se při spánku mohly cuchat a lámat.


Doporučujeme používat profesionální kosmetiku, zde najdete námi vyzkoušené kosmetické výrobky, které remy vlasům sedí.

Aplikace culíku je opravdu jednoduchá, vůbec se nemusíte obávat toho, že byste si culík nezvládli sami přidělat. Stačí pár aplikací a již zvládnete culík připnout dříve než se vám uvaří vaše ranní káva. Níže vám aplikaci popisujeme jednoduše v pár krocích:

1) Vyčešte si vlastní culík do výšky, kterou preferujete.

2) Vezměte clip in culík a pomocí "třízubého" hřebínku, který je našitý na spodní straně culíku, přiděláte příčesek na svůj vlastní culík – konkrétně tedy hřebínkem zajedete za horní okraj gumičky.

3) Co nejpevněji utáhněte a zapněte suchý zip, který následně omotejte pramínkem k tomu určeným. Pramínek vám suchý zip dokonale zamaskuje.

4) Konec pramínku zajistěte kadeřnickými sponkami.

5) Hotovo! Perfektní culík, který Vám bude pevně držet celý den je na světě.

upevneni_copu 

         

Další kategorieNaposledy obnoveno: Pátek, 21 června 2024 19:46

Facebook