Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Vlnité clip in vlasy REMY 50cm - středně hnědá #6Vlnité DELUXE clip in vlasy REMY 50cm - středně hnědá #6
Počet pramenů v balení: 8

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in prameny - světle hnědá #12

Cena:   850 KčClip in pramínky 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, evropský typ

Odstín: světle hnědá #12
Délka: 50 cm
Set obsahuje: 6 pramenů 5 cm širokých

Clip in pramínky jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě. Vlasy REMY jsou poskládané ve směru růstu, což zamezuje jejich cuchání.

Clip-in pramínky se v dnešní době staly velmi oblíbeným doplňkem pro mnoho lidí, kteří touží po rychlých a efektivních změnách svého vzhledu. Díky pramínkům si můžete vytvořit melír či si zvýraznit svůj účes výraznějšími barevnými kombinacemi a to bez barvení vlastních vlasů.

Clip in pramínky jsou přišity na speciální sponku, která je opatřena silikonovým proužkem. Tento proužek slouží k pevnějšímu přichycení, díky kterému vám pramínky nebudou sklouzávat z vlasů.

Pokud přemýšlíte o zahuštění či prodloužení po celé šířce hlavy, doporučujeme naše rychlopásy či vlasové sety.


Proč právě Clip in pramínky:
 • možnost experimentovat v různých stylech
 • rychlá změna účesu - ať už v běžný den nebo při zvláštní příležitosti
 • změna odstínu bez barvení vlastních vlasů = žádné poškození vlastních vlasů
 • snadná aplikace a taktéž odstranění – pramínky si nasadíte a sundáte, kdy chcete
 • při správné péči vlasy vydrží dlouho krásné
 • od vlastních vlasů k nerozeznání
 • při správné péči vlasy vydrží dlouho krásné
 • skvělá cenová dostupnost
Ve chvíli, kdy dostanete chuť změnit svůj vzhled a to ať už v běžný den nebo při speciální události, vlasy jednoduše nasadíte a v okamžiku si užíváte nový účes.

Prodloužení vlasů metodou Clip in – v čem spočívá Clip in metoda?

Prodloužení vlasů pomocí clip in je velmi oblíbeným a často vyhledávaným způsobem, jak si rychle a jednoduše prodloužit vlastní vlasy. Dopřejte tak svým vlasům hustotu a délku se 100% pravými lidskými remy vlasy.

Clip in vlasy se připínají pomocí kvalitních clip hřebínků, které jsou již našité na každém vlasovém pásu v různém počtu, počet hřebínků závisí na šířce konkrétního pásu z Clip in sady. Aplikaci začnete na zadní straně hlavy a pokračujete postupně k temeni. Ve vlasech vytváříte vodorovné pěšinky, do kterých zapínáte sponky. Všechny pásy použít můžete, ale nemusíte. Clip in vlasy můžete použít do rozpuštěných vlasů, ale v případě potřeby si lehce vykouzlíte také elegantní účes, kterým zazáříte a stanete se nepřehlédnutelnými ať už na svatbě, silvestrovské či jiné párty. A právě v tom se ukrývá kouzlo a skutečná svoboda Clip in vlasů. Po večírku nebo večer po celém dni vlasy jednoduše odepnete, lehce pročešete a ideálně uschováte do Profi obalu, který vám vaše vlasy ochrání před prachem a dalšími nečistotami.

Prodloužení a zahuštění vlasů Clip in metodou vám nezvratně změní den či dokonce váš běžný život.

Trefit výběr správného odstínu se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí, je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které Vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

V případě, že váš odstín vlasů je více specifický a z námi nabízených odstínů vám žádný nepasuje, můžete využít další možnost a to barvení vlasů, které je u lidských vlasů možné. Můžete si tak bez problémů odstín přizpůsobit k odstínu svých vlasů. Jediné co nedoporučujeme je zesvětlování vlasů, vlasy vždy barvěte do tmavších odstínů než je ten původní. Barvit vlasy doporučujeme vždy profesionálními barvami, které se používají v kadeřnických salonech, nikoli běžnými barvami z drogerie, tímto krokem můžete zaručit delší životnost svých prodloužených vlasů, i když se již jedná o zásah do struktury vlasů.

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Jak mám vlasy umývat?

 • O prameny vlasů se staráte stejně jako o své vlastní vlasy. Můžete je tedy umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy. Vždy myjte nesepnuté vlasy a každý pramen zvlášť. Vlasy nedrhněte, jemně do nich vmasírujte šampon do vlasů. Clip in vlasy není nutné mýt často, jelikož se tolik nemastí.
  Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze promačkat ručníkem a nechat okapat a uschnout.


Můžu vlasy zastřihnout?

 • Ano, délku pramínku si můžete upravit podle sebe.


Můžu vlasy barvit?

 • Ano, prameny lidských vlasů lze barvit. Doporučujeme používat šetrnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Před barvením je ideální poradit se s kadeřníkem. Odbarvování se nedoporučuje (jedná se o velký chemický zásah do struktury vlasu). Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit), pokud není účinek dostatečný, můžete proces opakovat znovu (stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy vysušují, proto je důležité je ošetřit hydratační/regenerační maskou nebo sérem).


Můžu vlasy kulmovat nebo žehlit?

 • Kulmování a žehlení vlasů není problém, ale nepřekračujte teplotu 180 °C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Nezapomínejte na to, že tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, čím méně tepla použijete tím lépe.


Můžu s clip in vlasy spát?

 • Clip in vlasy se na noc odepínají a to kvůli pohodlí a také proto, že by se při spánku mohly cuchat a lámat.

Zde najdete námi doporučenou vlasovou kosmetiku.

Clip-in pramínky patří mezi nepermanentní metody prodloužení vlasů, spolu s vlasovými sadami, rychlopásy, ofinami a culíky. Vyznačují se svou jednoduchostí a rychlostí. Je na vás, kam přesně na hlavě si pramínek připnete. Pokud máte vlasy řidší po stranách, pramínky mohou pomoci tyto nedostatky zakrýt. Můžete také experimentovat s odstíny, které se liší od vašich přirozených vlasů, a vytvořit si tak zajímavý účes. Aplikace je opravdu snadná:

1) Vyberte si místo, kde si chcete pramínek aplikovat.

2) V místě připnutí zvedněte své vlastní vlasy a vytvořte vodorovnou pěšinku.

3) Příčesek za pomoci clip in sponky přicvakněte na své vlasy, překryjte vrchními vlasy a pročešte.

Díky silikonovému proužku, kterým je sponka opatřena, pramínky drží i na jemných vlasech. Pro pevnější přichycení můžete své vlasy jemně natupírovat.

         

Naposledy obnoveno: Úterý, 23 července 2024 01:33

Facebook