Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Moderní natáčky40 cm REMY vlasy k prodloužení micro ring - 0,7g nejsvětlejší blond #613

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

60 cm REMY vlasy k prodloužení metodou keratin - 0,5g tmavě hnědá #2

Cena:   1 299 KčOdstín tmavě hnědá #2
100% lidské REMY vlasy evropského typu.
Kvalita lidských vlasů třídy AAA.
Balení obahuje 50 pramínků zakončených keratinovými nehtíky.
Váha jednoho pramenu je  0,5 g = 1 set (50 pramenů) váha 25 g.

Na dostatečně husté prodloužení použijte alespoň 100 až 150 pramínků. Pro melír můžete zakoupit dvě balení po 50 ks v různých odstínech.

Vlasové prameny jsou přírodní a můžete je tepelně i chemicky upravovat. Pokud vám nesedí odstín, prameny vám můžeme vyměnit za jiný odstín.

Při vybírání odstínu doporučujeme si otevřít velký detailní náhled. Berte prosím na vědomí, že některé monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
Výhodou námi nabízených vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v obchodních podmínkách.

Jak mám vlasy vyčistit?
O vlasové prameny se staráte stejným způsobem jako o vaše vlastní vlasy. Umývat je tedy můžete speciálním šamponem na prodloužené vlasy a následně ošetřit kondicionérem případně maskou na vlasy.
Na pročesávání vlasů používejte kartáč na prodloužené vlasy.

Mohu vlasy zastřihnout?
Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala. Použijte efilační nůžky nebo břitvu.

Mohu prameny přebarvit?
Ano, prameny z lidských vlasů je možné barvit. Doporučujeme používat mírnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Ideální je se před samotným barvením poradit se svým kadeřníkem.

Mohu vlasy kulmovat nebo žehlit?
Ano, samozřejmě můžete. Je třeba si ale uvědomit, že se již nejedná o vlasy živé a častou nebo neúměrnou tepelnou úpravou se mohou poškodit. Doporučujeme proto použití keramické žehličky na vlasy s regulací teploty.

Návod na prodlužování vlasů keratinem:
Prodlužování vlasů keratinem 

         

Naposledy obnoveno: Pátek, 22 září 2023 11:15

Facebook