Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Vlnitý clip in cop 50cm - tmavý melír #4/2760 cm vlnité REMY vlasy k prodloužení keratinem - 0,5g středně hnědá #4

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

60 cm REMY vlasy k prodloužení metodou keratin - 0,5g světle hnědá #12

Cena:   1 299 KčKeratin 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, evropský typ

Odstín: světle hnědá #12
Délka: 60 cm
Váha: 0,5g nebo 0,7g na jeden pramen

Existuje celá řada technik, jak dosáhnout požadované délky a hustoty a jednou z nich je použití keratinu. Prodloužení vlasů keratinem řadíme mezi permanentní metody – tedy mezi metody trvalé.

Každé balení obsahuje 50 pramenů 100% lidských vlasů, které jsou již připraveny k aplikaci. Na výběr máte ze dvou hmotností: 0,5 g nebo 0,7 g na pramen, záleží tedy na vás, jakou hmotnost si zvolíte. Keratinové konce pramenů jsou barevně sladěny s konkrétním odstínem vlasů, což poskytuje jistotu téměř neviditelného spojení.

Pravé lidské vlasy v kvalitě REMY lze tepelně i chemicky upravovat. Vlasy můžete kulmovat, žehlit a také barvit a tónovat. Při prodlužování nebo zahušťování vlasů keratinem doporučujeme 100 - 200 pramenů v závislosti na hustotě vlastních vlasů nebo požadovaném konečném efektu.

Prodlužování vlasů pomocí keratinu je technika, která vyžaduje určitou míru odbornosti a zkušeností. Aby se minimalizovalo riziko poškození vlasů a dosáhlo se co nejlepšího výsledku, doporučujeme svěřit se do péče profesionála specializujícího se na prodloužení vlasů.


Proč vlasy na keratin?
 • Prodloužení vlasů pomoci keratinu je jedna z často preferovaných metod, neboť je keratinová vazba složením velmi podobná lidským vlasům, což ji činí přirozenou volbou.
   
 • Možnost kombinovat barevné odstíny podle vlastního přání.
   
 • Díky odolným a spolehlivým keratinovým vazbám si můžete vychutnávat prodloužené vlasy delší dobu. Interval posunutí pramenů se pohybuje od 2 do 3 měsíců.
   
 • S keratinem si můžete vybrat vlasy přesně v barvě a délce, kterou chcete, a přizpůsobit si tak vzhled podle svých představ.
   
 • Můžete si dovolit různé účesy, spoje ničemu nepřekážejí. Vlasy mohou být stříhány, barveny a stylizovány jako vaše vlastní.
   
 • Tato metoda je vhodná pro všechny typy vlasů, protože tloušťka spoje se přizpůsobí i jemným vlasům.

Trefit výběr správného odstínu či délky se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

V případě, že váš odstín vlasů je více specifický a z námi nabízených odstínů vám žádný nepasuje, můžete využít další možnost a to barvení vlasů, které je u lidských vlasů možné. Můžete si tak bez problémů odstín přizpůsobit k odstínu svých vlasů. Jediné co nedoporučujeme je zesvětlování vlasů, vlasy vždy barvěte do tmavších odstínů než je ten původní. Barvit vlasy doporučujeme vždy profesionálními barvami, které se používají v kadeřnických salonech, nikoli běžnými barvami z drogerie, tímto krokem můžete zaručit delší životnost svých prodloužených vlasů, i když se již jedná o zásah do struktury vlasů.

Pokud jde o délku, kterou chcete zvolit, je dobré vzít v úvahu svou vlastní délku vlasů. Ideální je vybírat tak, aby výsledný efekt byl co nejpřirozenější, díky čemuž se budete cítit pohodlněji. Svou roli jistě hraje i vaše tělesná výška, proto bude ideální délka vlasů u každého jiná.

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení, můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Zdravé kořeny jsou základem zdravých vlasů. Keratinové vlasy nedostávají výživu přímo z kořínků jako vaše vlastní vlasy, proto je klíčové udržovat jejich hydrataci pomocí kvalitních hydratačních produktů.

Jak mám vlasy umývat?

 • Čerstvě po aplikaci se vyhněte mytí vlasů nejméně na 24 hodin.
 • O prameny vlasů se staráte stejně jako o své vlastní vlasy. Můžete je umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy.
 • Olejové přípravky aplikujte vždy ke konečkům vlasů, nikoliv ke kořínkům a spojům.
 • Vlasy umývejte v záklonu a nečešte v mokrém stavu.


Mohu vlasy zastřihnout?

 • Ano, délku pramenů si můžete upravit podle sebe.


Můžu vlasy barvit?

 • Ano, prameny lidských vlasů lze barvit. Doporučujeme používat šetrnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Před barvením je ideální poradit se s kadeřníkem. Odbarvování se nedoporučuje (jedná se o velký chemický zásah do struktury vlasu). Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit), pokud není účinek dostatečný, můžete proces opakovat znovu (stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy vysušují, proto je důležité je ošetřit hydratační/regenerační maskou nebo sérem).


Můžu vlasy kulmovat nebo žehlit?

 • Kulmování a žehlení vlasů není problém, ale nepřekračujte teplotu 180 °C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Nezapomínejte na to, že tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, čím méně tepla použijete tím lépe.


Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

Návod na prodlužování vlasů keratinem:

Prodlužování vlasů keratinem 

Posunování a sundávání keratinových vlasů

Vzhledem k přirozenému růstu vlastních vlasů, vyžaduje keratinová metoda jednou za 2-3 měsíce sundání a posunutí pramenů zpět ke kořínkům. To se provádí tak, že na každý spoj nanesete malé množství odstraňovače keratinu a poté jej pomocí kleští z vlasů odstraníte. Nový keratinový granulát, který si u nás můžete také zakoupit, se použije k opětovnému spojení sundaných pramenů k vlastním vlasům.

         

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

Naposledy obnoveno: Úterý, 23 července 2024 02:30

Facebook