Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Clip cop se skřipcem 60 cm kanekalon - uhlově černá #1Clip in cop 60 cm - středně hnědá #6

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

60 cm kudrnaté REMY vlasy k prodloužení keratinem - 0,5g světle hnědá #12

Cena:   1 449 KčKeratin 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, evropský typ - kudrnaté

Odstín: světle hnědá #12
Délka: 60 cm (měřeno v narovnaném stavu)
Váha: 0,5g nebo 0,7g na jeden pramen
Struktura: kudrnatá (vlasy nejsou panensky kudrnaté - vlněny ve výrobě)

Existuje celá řada technik, jak dosáhnout požadované délky a hustoty a jednou z nich je použití keratinu. Prodloužení vlasů keratinem řadíme mezi permanentní metody – tedy mezi metody trvalé.

Každé balení obsahuje 50 pramenů 100% lidských vlasů kudrnaté struktury, které jsou již připraveny k aplikaci. Na výběr máte ze dvou hmotností: 0,5 g nebo 0,7 g na pramen, záleží tedy na vás, jakou hmotnost si zvolíte. Keratinové konce pramenů jsou barevně sladěny s konkrétním odstínem vlasů, což poskytuje jistotu téměř neviditelného spojení.

Při prodlužování nebo zahušťování vlasů keratinem doporučujeme 100 - 200 pramenů v závislosti na hustotě vlastních vlasů nebo požadovaném konečném efektu.

Prodlužování vlasů pomocí keratinu je technika, která vyžaduje určitou míru odbornosti a zkušeností. Aby se minimalizovalo riziko poškození vlasů a dosáhlo se co nejlepšího výsledku, doporučujeme svěřit se do péče profesionála specializujícího se na prodloužení vlasů.


Proč vlasy na keratin?
 • Prodloužení vlasů pomoci keratinu je jedna z často preferovaných metod, neboť je keratinová vazba složením velmi podobná lidským vlasům, což ji činí přirozenou volbou.
   
 • Možnost kombinovat barevné odstíny podle vlastního přání.
   
 • Díky odolným a spolehlivým keratinovým vazbám si můžete vychutnávat prodloužené vlasy delší dobu. Interval posunutí pramenů se pohybuje od 2 do 3 měsíců.
   
 • S keratinem si můžete vybrat vlasy přesně v barvě, kterou chcete, a přizpůsobit si tak vzhled podle svých představ.
   
 • Můžete si dovolit různé účesy, spoje ničemu nepřekážejí. Vlasy mohou být stříhány a stylizovány jako vaše vlastní.
   
 • Tato metoda je vhodná pro všechny typy vlasů, protože tloušťka spoje se přizpůsobí i jemným vlasům.

Trefit výběr správného odstínu se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí, je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení, můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Péče o kudrnaté vlasy je díky jejich specifickým vlastnostem náročnější. Každá majitelka či majitel kudrnatých vlasů ví, že kudrnaté kadeře mají své vlastní potřeby a také větší sklony k vysoušení. Pokud tedy chcete mít své kudrlinky zdravé a svěží, je nutné dodržovat základní pravidla při péči o ně.

Umývání kudrnatých vlasů

 • Čerstvě po aplikaci se vyhněte mytí vlasů nejméně na 24 hodin.
 • O prameny vlasů se staráte stejně jako o své vlastní vlasy. Můžete je umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy. Před nanášením kondicionéru či masky z vlasů nejprve odstraňte přebytečnou vodu a až poté nanášejte balzám. Díky tomuto kroku se látky z balzámu dostanou více do hloubky vlasů.
 • Olejové přípravky aplikujte vždy ke konečkům vlasů, nikoliv ke kořínkům a spojům.
 • Kudrnaté vlasy myjte spíše chladnější až vlažnou vodou, teplá voda vlasy více vysušuje.


Česání kudrnatých vlasů

 • Při česání kudrnatých vlasů doporučujeme používat hřeben s širšími zuby. Také nečekáte na to až vlasy proschnou, ale češete je ihned po umytí, tedy dokud jsou v mokrém stavu. Pokud byste vlasy česali až v suchém stavu, mohlo by dojít k narušeni struktury kudrlin a vytvořil by se nehezký „chemlonovitý“ vzhled.


Chemické úpravy kudrnatých vlasů

 • Chemické úpravy kudrnatých vlasů můžou nést mnoho rizik. Vzhledem k tomu, že jsou kudrnaté vlasy náročnější na údržbu a zároveň je dokáže ohrozit mnoho faktorů, barvení vlasů nedoporučujeme. Chemické složky v barvě mají negativní vliv na celkovou strukutru vlasů, a jelikož jsou vlasy již jednou ustřiženy a nejsou schopny přijmout výživu, tak jako vaše vlastní vlasy, mohl by tento krok vést k suchým, křehkým a poškozeným vlasům.


Tepelné úpravy kudrnatých vlasů

 • Jak jsme zmiňovali již výše, kudrnaté vlasy mají větší sklony k vysoušení a z tohoto důvodu žehlení ani kulmování kudrnatých vlasů nedoporučujeme. Pokud chcete vlasy přeci jen upravit, raději sáhněte po stylingových přípravcích. Co se týče vysoušení vlasů, jelikož jde opět o tepelný zásah do vlasů, doporučujeme nechat vlasy volně uschnout. Těmito kroky můžete výrazně prodloužit životnost vašich prodloužených vlasů.


Pro prodloužené vlasy je nejlepší, pokud používáte kvalitní kosmetické přípravky, které pomohou udržet vlasy v původním stavu co nejdéle. Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

Návod na prodlužování vlasů keratinem:

Prodlužování vlasů keratinem 

Posunování a sundávání keratinových vlasů

Vzhledem k přirozenému růstu vlastních vlasů, vyžaduje keratinová metoda jednou za 2-3 měsíce sundání a posunutí pramenů zpět ke kořínkům. To se provádí tak, že na každý spoj nanesete malé množství odstraňovače keratinu a poté jej pomocí kleští z vlasů odstraníte. Nový keratinový granulát, který si u nás můžete také zakoupit, se použije k opětovnému spojení sundaných pramenů k vlastním vlasům.

         

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

Naposledy obnoveno: Úterý, 23 července 2024 01:54

Facebook