Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Kudrnaté tape in 50cm vlasy REMY - měděná #35050 cm REMY vlasy k prodloužení micro ring - 0,7g měděná #350

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in ofina - uhlově černá #1

Cena:   999 KčClip in ofina 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, evropský typ

Odstín: uhlově černá #1
Délka: 20-25 cm
Hustota: 25 g

Už se nemusíte rozmýšlet, zda si své vlastní vlasy ostříháte nebo ne. Clip in ofina je skvělým řešením, které vám umožní dočasně změnit svůj vzhled, bez nutnosti stříhání vlastních vlasů.

Tato ofina má délku 20-25 centimetrů, její střih je univerzální a tak si ji můžete přizpůsobit podle svých představ. Vlasy jsou pečlivě připevněny na látce, což zajišťuje, že ofina si udrží svůj tvar. Na spodní části ofiny jsou přišity tři malé sponky, díky kterým se snadno připevňuje.

Ofiny jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů evropského typu v REMY kvalitě. Vlasy REMY jsou poskládané ve směru růstu, což zamezuje jejich cuchání.

Když už přemýšlíte o změně, měla by být opravdu efektní! Co takhle vyzkoušet naše clip in sety, vlasové pásy nebo culíky, které společně s clip in ofinou vytvoří úžasnou a výraznou proměnu!


Výhody clip in ofiny:
 • samostatnost a nezávislost při aplikaci
 • rychlá změna účesu, ať už v běžný den nebo při zvláštní příležitosti
 • úspora času i financí, žádné další výdaje za drahé kadeřnické salony a služby
 • clip in vlasy jsou k nerozeznání od vašich vlastních vlasů
 • clip in ofinu můžete nasadit či sundat dle momentální nálady či potřeby
 • skvělá cenová dostupnost

Prodloužení vlasů metodou Clip in – v čem spočívá Clip in metoda?

Prodloužení vlasů pomocí clip in je velmi oblíbeným a často vyhledávaným způsobem, jak si rychle a jednoduše prodloužit vlastní vlasy. Dopřejte tak svým vlasům hustotu a délku se 100% pravými lidskými remy vlasy.

Clip in vlasy se připínají pomocí kvalitních clip hřebínků, které jsou již našité na každém vlasovém pásu v různém počtu, počet hřebínků závisí na šířce konkrétního pásu z Clip in sady. Aplikaci začnete na zadní straně hlavy a pokračujete postupně k temeni. Ve vlasech vytváříte vodorovné pěšinky, do kterých zapínáte sponky. Všechny pásy použít můžete, ale nemusíte. Clip in vlasy můžete použít do rozpuštěných vlasů, ale v případě potřeby si lehce vykouzlíte také elegantní účes, kterým zazáříte a stanete se nepřehlédnutelnými ať už na svatbě, silvestrovské či jiné párty. A právě v tom se ukrývá kouzlo a skutečná svoboda Clip in vlasů. Po večírku nebo večer po celém dni vlasy jednoduše odepnete, lehce pročešete a ideálně uschováte do Profi obalu, který vám vaše vlasy ochrání před prachem a dalšími nečistotami.

Prodloužení a zahuštění vlasů Clip in metodou vám nezvratně změní den či dokonce váš běžný život.

Trefit výběr správného odstínu či délky se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které Vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

V případě, že váš odstín vlasů je více specifický a z námi nabízených odstínů vám žádný nepasuje, můžete využít další možnost a to barvení vlasů, které je u lidských vlasů možné. Můžete si tak bez problémů odstín přizpůsobit k odstínu svých vlasů. Jediné co nedoporučujeme je zesvětlování vlasů, vlasy vždy barvěte do tmavších odstínů než je ten původní. Barvit vlasy doporučujeme vždy profesionálními barvami, které se používají v kadeřnických salonech, nikoli běžnými barvami z drogerie, tímto krokem můžete zaručit delší životnost svých prodloužených vlasů, i když se již jedná o zásah do struktury vlasů.

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Jak mám ofinu umývat?

 • O prameny vlasů/ofinu se staráte stejně jako o své vlastní vlasy. Můžete je tedy umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy. Vždy myjte příčesky odepnuté a v případě clip sady každý pramen zvlášť. Vlasy nedrhněte, jemně do nich vmasírujte šampon do vlasů. Clip in není nutné mýt často, jelikož se tolik nemastí.
  Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze promačkat ručníkem a nechat okapat a uschnout.


Mohu ofinu zastřihnout?

 • Ano, délku a styl ofiny si můžete upravit podle sebe.


Můžu ofinu barvit?

 • Ano, příčesky z lidských vlasů lze barvit. Doporučujeme používat šetrnější metody barvení, protože příčesky se již nemohou regenerovat. Před barvením je ideální poradit se s kadeřníkem. Odbarvování se nedoporučuje (jedná se o velký chemický zásah do struktury vlasu). Blond odstíny lze tónovat kvalitním stříbrným šamponem (smíchejte půl na půl s klasickým šamponem a ihned smyjte, nenechávejte působit), pokud není účinek dostatečný, můžete proces opakovat znovu (stříbrné šampony jsou velmi agresivní a vlasy vysušují, proto je důležité je ošetřit hydratační/regenerační maskou nebo sérem).


Můžu ofinu kulmovat nebo žehlit?

 • Kulmování a žehlení vlasů není problém, ale nepřekračujte teplotu 180 °C a používejte kvalitní přípravek na ochranu před vysokými teplotami. Nezapomínejte na to, že tepelná úprava může zkrátit životnost vlasů, čím méně tepla použijete tím lépe.


Můžu s ofinou spát?

 • Clip in vlasy se na noc odepínají a to kvůli pohodlí a také proto, že by se při spánku mohly cuchat a lámat.

Zde najdete námi doporučenou vlasovou kosmetiku.

Clip in ofiny se nasazují stejně jako všechny ostatní clip in vlasy. V zásadě jde o připevnění příčesku ke svým vlastním vlasům prostřednictvím speciálních sponek, jenž jsou potaženy silikonovým proužkem. Díky tomuto proužku vlasy pevně drží za všech podmínek, takže se nemusíte obávat, že by vám ofina sklouzla.

Přidělání ofiny není nic složitého. Nepotřebujete k tomu nikoho a nasazení zabere pár sekund. Níže jsme vám sepsali jednoduché kroky jak ofinu aplikovat:

1) Před nasazením ofinu jemně pročešte.

2) Ofinu položte nad vaše čelo tak vysoko, jak chcete.

3) Prostřední clip in sponku zasuňte do vašich vlasů a zacvakněte.

4) Dvě krajní sponky přicvakněte tak, aby vám clip in ofina zapadla do střihu vašich vlasů.

5) Nyní už stačí vaše vlastní vlasy smíchat s clip in ofinou.

         

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

Naposledy obnoveno: Pátek, 21 června 2024 21:07

Facebook