Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Tape in 60cm vlasy REMY - měděná #350Clip in rychlopás 60cm 100% lidské vlasy - nejsvětlejší blond

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in rychlopás 40cm 100% lidské vlasy - tmavě hnědá

Cena:   1 990 KčClip rychlopás 40cm 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, remy, evropský typ
Odstín tmavě hnědá #2
Délka 40 cm
Hustota 70 g

Jde o široký pás vlasů, na jehož zadní straně najdete celkem 5 clip sponek (v jedné řadě), se speciálním silikonovým proužkem zajišťujícím pevné uchycení.

Aplikaci Clip in pásu zvládne každá žena v pohodlí svého domova a nezabere více než 5 minut. Clip in pás je určen k prodloužení řidších vlasů, jejich zahuštění, případně promelírování.

Narozdíl od clip in sady, která obsahuje více různě širokých pásů, clip in remy vlasový pás je pouze jeden a tím je výrazně zjednodušena jeho aplikace a ušetřeno několik minut Vašeho času.

Příčesek je šetrný k Vašim vlastním vlasům a můžete jej nosit tak často, jak jen budete sama chtít.

Doporučujeme pozorně přečíst článek o tom, jak si vybrat správné vlasové prameny a jak se o ně starat.

Při vybírání odstínu doporučujeme si otevřít velký detailní náhled. Berte prosím na vědomí, že některé monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
Výhodou námi nabízených vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Častou úpravou bývá také přidání dalších melírů. Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v kontaktech.

Jak mám vlasy vyčistit?
O vlasové prameny se staráte stejným způsobem jako o vaše vlastní vlasy. Umývat je tedy můžete šamponem a následně ošetřit kondicionérem případně maskou na vlasy.
Nedoporučujeme sušit fénem, ale pouze vysušit ručníkem a nechat okapat a uschnout.
Na pročesávání vlasů používejte kartáč z přírodních vláken.

Mohu vlasy zastřihnout?
Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala. Použijte efilační nůžky nebo břitvu.

Mohu prameny přebarvit?
Ano, prameny z lidských vlasů je možné barvit. Doporučujeme používat mírnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Ideální je se před samotným barvením poradit se svým kadeřníkem.

Mohu vlasy kulmovat nebo žehlit?
Ano, samozřejmě můžete. Je třeba si ale uvědomit, že se již nejedná o vlasy živé a častou nebo neúměrnou tepelnou úpravou se mohou poškodit.

Mohu s připevněnými vlasy i spát?
Doporučujeme prameny před spaním sundat, protože by mohlo dojít k zacuchání.

1) Začněte v zadu v prostřední části hlavy. Hřebenem udělejte pěšinku, která bude v konturách obličeje směřovat o něco výš (kvůli délce clip pásu). 

2) Sponou přichytněte vaše vlasy nahoru tak, aby vám nepřekážely. 

3) Clip pás začněte upevňovat do vytvořené pěšinky, nedříve sponky v prostřední části pásu a až poté sponky na jeho krajích.

4) Uvolněte vlasy přichycené sponou v horní části hlavy. 

5) Na závěr, před vytvořením požadovaného účesu, pročešte vaše vlasy s vlasovým pásem dohromady tak, aby vše vypadalo přirozeně. 

         

Další kategorieNaposledy obnoveno: Pondělí, 29 května 2023 12:04

Facebook