Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Clip in rychlopás 50cm 100% lidské vlasy - tmavě hnědá #2Clip in vlasy 40cm REMY - středně hnědá #6

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Vlnitý clip in pás 60cm 100% japonský kanekalon - přírodní blond #22

Cena:   860 KčVlnitý clip in pás 100% japonský kanekalon 60 cm

Odstín: přírodní blond #22
Délka: 60 cm
Hustota: 100 g

Clip in pás - jednoduchost, kterou jste vždycky chtěli. Jednodílný pás slouží k okamžitému zahuštění vlasů a jeho aplikace vám zabere pár minut. Pás je široký 27 cm a má 5 speciálních sponek, které slouží k pevnému přichycení příčesku.

Pás je vyroben ze syntetického vlákna – japonského kanekalonu a má univerzální délku 60 cm. Materiál z vysoce kvalitního syntetického vlákna je velmi podobný lidským vlasům. Disponuje vynikajícími vlastnostmi, pokud jde o zachování lesku, upravitelnosti nebo trvanlivosti.

Vlasy z kanekalonu lze tepelně upravovat a nejlepší na tom je, že když tyto vlasy natočíte či vyžehlíte, udrží si svůj tvar bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Tudíž se vlhkosti v deštivém počasí nemusíte vůbec obávat, vlasy zůstanou ve stejném stavu až do další tepelné úpravy.

Připnutí pásu je velmi snadné a můžete si ho připnout kdykoliv. Radost vám může dělat ve všední den či si svůj vzhled za jeho pomoci ozvláštníte při vyjímečné události jako je svatba, ples či večírek. Pokud si myslíte, že pro vás umělý příčesek není příliš vhodný, můžete si u nás vybrat pásy či další příčesky z pravých lidských vlasů.

Ke každému nákupu od nás dostanete jednoduchý návod jak o příčesek z kanekalonu pečovat.

Přednosti clip in pásu z kanekalonu:

Díky tomuto velmi oblíbenému způsobu zahuštění vlasů můžete mít husté vlasy, o kterých jste vždy snili.
 • oproti lidským vlasům je cena kanekalonu opravdu nízká
 • rychlá změna účesu vhodná pro každou příležitost
 • po tepelných úpravách drží tvar, který mu dáte a zůstane až do doby než jej změníte
 • žádné další výdaje za kadeřnické úkony apod.
 • s kanekalonem nemusíte řešit roztřepené konečky, lámavost či vysušování
 • váš účes bude bohatý a najednou vás bude těšit každý den
 • při správné péči dlouhá životnost
 • neztrácí svůj lesk – barevná stálost
Nasazením clip in pásu se budete cítit sebevědoměji a přitažlivěji – a to bez námahy, jedním snadným krokem. 

Co je clip in metoda?

Jak jsme vám již zmiňovali, zahuštění vlasů za pomoci clip in metody spočívá v jednoduché aplikaci za pomoci speciálních malých sponek, které vám umožní připnutí za pár sekund. Díky jednoduchosti pásu vykouzlíte zvolený účes během chvilky. Pokud si tedy chcete po celý den užívat skvělý pocit hustých vlasů a večer naopak máte v plánu vlasy odložit a pohodlně si odpočinout, je právě clip in pás tou nejlepší volbou pro vás.

Nošení clip in pásu je vhodné jak v běžný den, tak jen tak pro lepší náladu či pouze pro zdokonalení účesu při zvláštních událostech, jako jsou svatby či plesy. Nejen, že jsou ušetřeny vaše vlastní vlasy, ale také vaše peněženka. Díky clip in pásu, který obstojně zastane práci kadeřnice, nejsou potřeba další výdaje a to v dnešní době ocení určitě mnoho z vás.

Trefit výběr správného odstínu či délky se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Příčesky z japonského kanekalonu, které jsou vyrobeny z umělého vlákna nejsou na údržbu nijak zvlášť náročné. I přesto je však potřeba respektovat pár pravidel, které jsme vám vypsali níže:

Jak mám vlasy umývat a česat?

 • Pás můžete umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy – vlákna budou hladší a poddajnější. Vždy myjte sundaný příčesek. Vlasy nedrhněte, šampon do nich jemně vmasírujte. Stačí umývat minimálně, klidně až tehdy pokud chcete příčesek zbavit stylingových přípravků či změnit jeho tvar.
 • Nikdy nečešte kanekalon za mokra.


Můžu vlasy zastřihnout?

 • Ano, délku pásu si můžete upravit podle sebe.


Můžu vlasy barvit?

 • Kanekalon nelze barevně tónovat, používat přelivy či silver šampony. Pokud máte specifickou barvu svých vlasů a u kanekalonu vám žádný odstín nevyhovuje, doporučujeme zvážit možnost koupě pásu z pravých lidských vlasů, který si již sami barevně dotónujete do požadovaného odstínu.


Můžu vlasy tepelně upravovat?

 • Ano, pás z kanekalonu lze tepelně upravovat. Před tepelným stylingem kanekalon navlhčete vodou z rozprašovače. Doporučujeme upravovat max. do 180 stupňů.
 • Po umytí doporučujeme kanekalon nechat volně uschnout.


Můžu s clip in pásem spát?

 • Clip in vlasy se na noc odepínají a to kvůli pohodlí a také proto, že by se při spánku mohly cuchat a lámat.

Rychlejší a jednodušší zahuštění vlasů než za pomoci clip in rychlopásu na světě neexistuje.

Jednoduše ve 3 krocích:

1) V úrovni uší si uděláte vodorovně podél celé hlavy pěšinku. Vrchní část vlasů sepnete.

2) Vezmete pás, rozepnete sponky a na zadní část hlavy v úrovni uší postupně od středu pásu začnete zapínat sponky, jednu po druhé.

3) Jakmile máte všechny sponky zapnuté, spustíte vrchní část vlasů a pročešete.

Všechny sponky jsou potáhnuté silikonovým proužkem, díky kterému pás lépe drží a brání případnému sklouznutí. Tento silikonový proužek ocení zejména sportovní nadšenci či ti, kteří jsou ve svých denních činnostech více aktivní, jelikož proužek pomůže zachovat pocit jistoty pevného uchycení vlasů.

         

Další kategorieNaposledy obnoveno: Úterý, 23 července 2024 01:30

Facebook