Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tisk Tisk
Clip in rychlopás 50cm 100% lidské vlasy - přírodní černá #1b40 cm REMY vlasy k prodloužení micro ring - 0,5g uhlově černá #1

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in cop 60 cm kanekalon - přírodní blond #22

Cena:   960 KčClip in culík 100% japonský kanekalon 60 cm

Odstín: přírodní blond #22
Délka: 60 cm
Hustota: 100 g

Culík je vyroben ze syntetického vlákna – japonského kanekalonu a má univerzální délku 60 cm. Materiál z vysoce kvalitního syntetického vlákna je velmi podobný lidským vlasům. Má vynikající vlastnosti pokud jde o zachování lesku, upravitelnosti nebo trvanlivosti.

Vlasy z kanekalonu lze tepelně upravovat a nejlepší na tom je – když tyto vlasy natočíte nebo vyžehlíte, udrží si svůj tvar bez ohledu na to jaké je venku počasí. Tudíž se vlhkosti v deštivém počasí nemusíte vůbec obávat, vlasy zůstanou ve stejném stavu až do další tepelné úpravy.

Vytvoření účesu za pomoci příčesku z kanekalonu je opravdu skvělý způsob, jak během pár vteřin získat dlouhý a objemný culík, který dodá vašemu vzhledu šmrnc. Připnutí culíku je velmi snadné a můžete si ho připnout kdykoliv a kdekoliv. Radost vám může dělat ve všední  den či si svůj vzhled za jeho pomoci obzvláštníte při vyjímečné události jako je svatba, ples či večírek.

Pokud si myslíte, že pro vás umělý příčesek není příliš vhodný, můžete si u nás vybrat culíky či další příčesky z pravých lidských vlasů.

Ke každému nákupu od nás dostanete zdarma jednoduchý návod, jak o váš nový příčesek pečovat, aby vám dělal radost dlouhou dobu.

Přednosti clip in culíku z kanekalonu:
 • oproti lidským vlasům je cena kanekalonu opravdu nízká
 • rychlá změna účesu vhodná pro každou příležitost
 • po tepelných úpravách drží tvar, který mu dáte a zůstane až do doby než jej změníte
 • žádné další výdaje za kadeřnické úkony apod.
 • s kanekalonem nemusíte řešit roztřepené konečky, lámavost či vysušování
 • neztrácí svůj lesk – barevná stálost
 • skvělá cenová dostupnost
 • při správné péči dlouhá životnost

Prodloužení vlasů metodou Clip in – o čem je clip in metoda?

Změna účesu pomoci clip in metody je velmi oblíbený a často vyhledávaný způsob, jak si co nejjednodušeji a rychle prodloužit vlastní vlasy. Dopřejte tak svým vlasům hustotu a délku bez zbytečných návštěv drahých kadeřnických salonů. Clip in culík, vlasové sady či zahušťovací pásy jsou formy prodloužení a zahuštění vlasů, které si aplikujete podle své aktuální nálady. Jedná se o nepermanentní (netrvalou) metodu prodloužení, která je k vlastním vlasům velice šetrná a zatěžuje je minimálně.

V momentě, kdy dostanete chuť prodloužené vlasy odložit, je jednoduše odepnete. Clip in culík je jednoduchý způsob jak si zpříjemnit všední den nebo vám může pomoci vyniknout při zvláštní příležitosti. Také pro vás může být záchranou ve chvílích, kdy máte málo času a potřebujete vypadat upraveně – příčesek vyčešete do elegantního vysokého culíku či si umotáte moderní drdol. Jednoduše si můžete užívat krásné dlouhé vlasy téměř neomezeně.

Trefit výběr správného odstínu se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí, je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které Vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Příčesky z japonského kanekalonu, které jsou vyrobeny z umělého vlákna nejsou na údržbu nijak zvlášť náročné. I přesto je však potřeba respektovat pár pravidel, které jsme vám vypsali níže:

Jak mám culík umývat a česat?

 • Culík můžete umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy – vlákna budou hladší a poddajnější. Vždy myjte sundaný culík. Vlasy nedrhněte, šampon do nich jemně vmasírujte. Stačí umývat minimálně, klidně až tehdy, pokud chcete příčesek zbavit stylingových přípravků či změnit jeho tvar.
 • Nikdy nečešte kanekalon za mokra.


Můžu culík zastřihnout?

 • Ano, délku culíku si můžete upravit podle sebe.


Můžu culík barvit?

 • Kanekalon nelze barevně tónovat, používat přelivy či silver šampony. Pokud máte specifickou barvu svých vlasů a u kanekalonu vám žádný odstín nevyhovuje, doporučujeme zvážit možnost koupě culíku z pravých lidských vlasů, který si již sami barevně dotónujete do požadovaného odstínu.


Můžu culík tepelně upravovat?

 • Ano, culík z kanekalonu lze tepelně upravovat. Před tepelným stylingem kanekalon navlhčete vodou z rozprašovače. Doporučujeme upravovat max. do 180 stupňů.
 • Po umytí doporučujeme kanekalon nechat volně uschnout.


Můžu s culíkem spát?

 • Clip in vlasy se na noc odepínají a to kvůli pohodlí a také proto, že by se při spánku mohly cuchat a lámat.

 

Aplikace culíku je opravdu jednoduchá, vůbec se nemusíte obávat toho, že byste si culík nezvládli sami přidělat. Stačí pár aplikací a již zvládnete culík připnout dříve než se vám uvaří vaše ranní káva. Níže vám aplikaci popisujeme jednoduše v pár krocích:

1) Vyčešte si vlastní culík do výšky, kterou preferujete.

2) Vezměte clip in culík a pomocí "třízubého" hřebínku, který je našitý na spodní straně culíku, přiděláte příčesek na svůj vlastní culík – konkrétně tedy hřebínkem zajedete za horní okraj gumičky.

3) Co nejpevněji utáhněte a zapněte suchý zip, který následně omotejte pramínkem k tomu určeným. Pramínek vám suchý zip dokonale zamaskuje.

4) Konec pramínku zajistěte kadeřnickými sponkami.

5) Hotovo! Perfektní culík, který Vám bude pevně držet celý den je na světě.

upevneni_copu 

         

Další kategorieNaposledy obnoveno: Pátek, 22 září 2023 10:36

Facebook