Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Vlnitý clip in cop 50cm - melír platina/světle hnědá #60/1650 cm vlnité REMY vlasy k prodloužení keratinem - 0,7g nejsvětlejší blond #613

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Clip in cop 60 cm kanekalon - melír přírodní a světlejší blond #18/22

Cena:   960 KčClip in cop 60cm ze 100% japonského kanekalonu rovný
Odstín melír přírodní a světlejší blond #18/22
Délka 60 cm
Hustota 110 g

Uchycení culíku zabere cca 2 minuty.

Jde o kanekalonový pás, který má na vnitřní straně malý hřebínek.
Ten zasunete z horní části do vašeho culíku a následně připevněný příčesek pevně obtočíte dokola a stáhnete. Boční pramen upevněte vlásenkou nebo pinetkami.

Cop je možné žehlit nebo kulmovat.

Doporučujeme pozorně přečíst článek o tom, jak si vybrat správné vlasové prameny a jak se o ně starat.

Při vybírání odstínu doporučujeme si otevřít velký detailní náhled. Berte prosím na vědomí, že některé monitory mohou odstín mírně zkreslovat.
Výhodou námi nabízených vlasových pramenů je to, že jsou 100 % lidské. Proto pokud vám odstín nesedí, je možné je obarvit běžnou barvou na vlasy a maximálně je tak sladit s vašimi vlasy. Ohledně barvení vlasových pramenů se doporučujeme poradit s vaší kadeřnicí.

Odhadnout odstín vlasových pramenů není nic složitého, pokud přesto budete mít nějaké pochybnosti, zašlete nám fotografii vašich vlasů na email a my se vám pokusíme při výběru pomoci :)

Vlasové prameny je možné bez udání důvodů do 14 dnů vrátit. Nesmí být však nošené, poškozené ani jakkoliv upravované. Stačí se s námi spojit na email a následně vlasy poslat doporučeně na adresu uvedenou v obchodních podmínkách.

Jak mám vlasy vyčistit?
O vlasové prameny se staráte stejným způsobem jako o vaše vlastní vlasy. Umývat je tedy můžete speciálním šamponem na prodloužené vlasy a následně ošetřit kondicionérem případně maskou na vlasy.
Na pročesávání vlasů používejte kartáč na prodloužené vlasy.

Mohu vlasy zastřihnout?
Ano, délku pramenů můžete upravit tak, aby vám vyhovovala. Použijte efilační nůžky nebo břitvu.

Mohu prameny přebarvit?
Ano, prameny z lidských vlasů je možné barvit. Doporučujeme používat mírnější metody barvení, protože prameny se již nemohou regenerovat. Ideální je se před samotným barvením poradit se svým kadeřníkem.

Mohu vlasy kulmovat nebo žehlit?
Ano, samozřejmě můžete. Je třeba si ale uvědomit, že se již nejedná o vlasy živé a častou nebo neúměrnou tepelnou úpravou se mohou poškodit. Doporučujeme proto použití keramické žehličky na vlasy s regulací teploty.

Návod na připevnění copu:
upevneni_copu 

         

Další kategorieNaposledy obnoveno: Čtvrtek, 26 května 2022 21:07

Facebook