Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
40 cm REMY vlasy k prodloužení metodou keratin - 0,5g měděná #350Kudrnaté tape in 50cm vlasy REMY - světlý melír #12/613
Počet pramenů v balení: 8

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Kudrnaté tape in 60cm vlasy REMY - platina #60

Cena:   4 799 Kč
:
Tape in 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, evropský typ - kudrnaté

Odstín: platina #60
Délka: 60 cm
Váha: 120 g
Struktura: kudrnatá (vlasy nejsou panensky kudrnaté - vlněny ve výrobě)

Tape in je revoluční technika, která vás okamžitě ohromí! Komfortní pásky připevníte jednoduše pomoci lepivých částí k vlastním vlasům a v pár okamžicích získáte neodolatelný vzhled, který zdůrazní vaši přirozenou krásu.

V každém balení naleznete 40 vlasových pásků s šířkou 4 cm. Vlasy jsou připraveny pro snadnou aplikaci. Pro tape in aplikaci se používá tzv. 'sendvičová metoda', což znamená, že dva pásky/prameny se připevní k sobě a vaše vlastní vlasy jsou umístěny mezi nimi. Z jednoho balení uděláte 20 spojů. Počet balení, které budete potřebovat, závisí na hustotě vašich vlasů a na tom, jaký výsledek prodloužení a zahuštění očekáváte.

Tape in vlasy jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů evropského typu kvality REMY.

Proč vlasy na tape in?

Ze všech trvalých metod se Tape in jednoznačně řadí mezi nejšetrnější a po celé zemi získává stále rostoucí popularitu. Jaké další výhody tape-in metoda nabízí?
 • Díky tenkým, plochým a téměř neviditelným spojům můžete lehce promíchat vaše a prodloužené vlasy. Výsledný efekt působí přirozeně.
 • Tape in vlasy jsou lehké a vlastní vlasy zatěžují minimálně.
 • Rychlá aplikace. Zkušený kadeřník dokáže tape in vlasy aplikovat během 1 hodiny.
 • Tape in díky širším spojům nepramínkují, tudíž vytváří celistvý vzhled.
 • Při posouvání se tape in prameny nezkracují. Stará tape in páska se odstraní a nalepí nová.
 • Můžete si dovolit různé účesy, spoje ničemu nepřekážejí.
 • Tato metoda je vhodná i pro jemné vlasy.
Trefit výběr správného odstínu či délky se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí, je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pokud jde o délku, kterou chcete zvolit, je dobré vzít v úvahu svou vlastní délku vlasů. Ideální je vybírat tak, aby výsledný efekt byl co nejpřirozenější, díky čemuž se budete cítit pohodlněji. Svou roli jistě hraje i vaše tělesná výška, proto bude ideální délka vlasů u každého jiná.

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení, můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu (za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu).
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.

Péče o kudrnaté vlasy je díky jejich specifickým vlastnostem náročnější. Každá majitelka či majitel kudrnatých vlasů ví, že kudrnaté kadeře mají své vlastní potřeby a také větší sklony k vysoušení. Pokud tedy chcete mít své kudrlinky zdravé a svěží, je nutné dodržovat základní pravidla při péči o ně.

Mytí kudrnatých vlasů

 • O prameny vlasů se staráte stejně jako o své vlastní vlasy. Můžete je tedy umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy. Používejte šampony bez olejů, které by mohly narušit lepivost pásky.
 • Olejové přípravky aplikujte vždy do délek vlasů, nikoliv ke kořínkům a spojům.
 • Vlasy umývejte v záklonu.
 • Kudrnaté vlasy myjte spíše chladnější až vlažnou vodou, teplá voda vlasy více vysušuje.
Česání kudrnatých vlasů
 • Při česání kudrnatých vlasů doporučujeme používat hřeben s širšími zuby.
 • Také nečekejte na to až vlasy proschnou, ale češte je ihned po umytí, tedy dokud jsou v mokrém stavu. Pokud byste vlasy česali až v suchém stavu, mohlo by dojít k narušeni struktury kudrlin a vytvořil by se nehezký „chemlonovitý“ vzhled.

Chemické úpravy kudrnatých vlasů

 • Chemické úpravy kudrnatých vlasů mohou nést mnoho rizik. Vzhledem k tomu, že jsou kudrnaté vlasy náročnější na údržbu a zároveň je dokáže ohrozit mnoho faktorů, barvení vlasů nedoporučujeme. Chemické složky v barvě mají negativní vliv na celkovou strukutru vlasů, a jelikož jsou vlasy již jednou ustřiženy a nejsou schopny přijmout výživu, tak jako vaše vlastní vlasy, mohl by tento krok vést k suchým, křehkým a poškozeným vlasům.


Tepelné úpravy kudrnatých vlasů

 • Jak jsme zmiňovali již výše, kudrnaté vlasy mají větší sklony k vysoušení a z tohoto důvodu žehlení ani kulmování kudrnatých vlasů nedoporučujeme. Pokud chcete vlasy přeci jen upravit, raději sáhněte po stylingových přípravcích. Co se týče vysoušení vlasů, jelikož jde opět o tepelný zásah do vlasů, doporučujeme nechat vlasy volně uschnout. Těmito kroky můžete výrazně prodloužit životnost vašich prodloužených vlasů.


Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

I když je tape in metoda ze všech metod nejvíce oblíbená a používaná, můžete se stále ptát, zda jsou pásky dostatečné silné, aby vydržely každodenní rutinu. Odpověď na tuto otázku je ANO. Tape in pásky jsou dostatečně silné a při správné aplikaci vydrží i návštěvu bazénu, wellness či koupání v moři. Nemusíte se obávat ani při náročnějších sportovních aktivitách.

1. Nasazování tape in vlasů

Tape in se k vašim vlastním vlasům připevňují pomoci průhledné a tenké pásky. K samotné aplikaci budete potřebovat hřeben s kovovou vidlicí a sponku na sepnutí vlasů.

Důležitá pravidla před aplikací:
 • Den předem vlasy umyjte běžným šamponem (ideálně bez olejů, např. kopřivový šampon).
 • Nepoužívejte žádné stylingové a pečující přípravky (kondicionér, masku, olej, lak, tužidlo apod.)
Aplikace:
 • Pro tape in aplikaci se používá tzv. 'sendvičová metoda', vždy tedy lepíte dva pásky k sobě a mezi páskami je váš vlastní pramen vlasů. Nejprve si udělejte vodorovnou pěšinku, podeberte tenký pramen vlastních vlasů a zespodu nalepte pásku k vlastním vlasům. Pásku lepte co nejblíže k pokožce hlavy. Na pásce nechejte jen tolik vlasů, kolik se přilepí, přes velkou vrstvu vlasů by se lepidlo na pásce nespojilo. Jakmile máte nalepenou pásku ze spodní části pramene vlastních vlasů, aplikujte další pásku z vrchní části pramene. Vrchní páska musí přesně sedět se spodní. Spoj umačkejte od středu ke krajům, tímto krokem vymačkáte vzduch a spoj bude pevnější. Následně krátce spoj zažehlete žehličkou na vlasy nastavenou na nejnižší teplotu.
Po aplikaci:
 • Minimálně hodinu po aplikaci nečešte vlasy.
 • Nemyjte vlasy alespoň 2 dny a zabraňte styku s vodou nebo teplem (sauna apod.).

2.
Posunování a sundávání tape in vlasů

U tape in metody je jako u každé permanentní metody důležité dodržovat termíny posunování spojů. Jelikož vám vaše vlastní vlasy stále rostou, rostou s nimi i přidělané vlasy a čím dál jsou od kořínků, tím více spoje zatěžují vlastní vlasy. Orientační doba posunování spojů je u této metody 6-8 týdnů. K sundání a předělání spojů budete potřebovat odstraňovací vodičku a tape in pásku.

Postup:
 • Vezměte přilepený spoj a nakapejte na něj vodičku. Vodička povolí lepivost pásek, které opatrně stáhněte z vlasů. Lepidlo ve vlasech nezůstává, kdyby náhodou ano, použijte masku na vlasy, kterou nechte déle působit, a poté hřebenem zbytky lepidla vyčešte. Sundané prameny důkladně očistěte a usušte od zbytků lepidla a vodičky. Nechte volně uschnout, nejlépe přes noc. Po uschnutí na prameny aplikujte novou pásku a můžete vlasy znovu nasadit. V době, kdy máte vlasy sundané, své vlastní vlasy ošetřete vyživující kosmetikou a pořádně pročešte.
Důležité informace:
 • Všechny olejové a mastné přípravky na vlasy aplikujte pouze do délek vlasů. Nikdy nenanášejte ke spojům, jejich složení by mohlo narušit lepivost spojů.
 • Při žehlení, kulmování či fénování dávejte pozor, vysoké teploty by se neměli dostat ke spojům.
 • Vlasy nerozčesávejte mokré. V mokrém stavu jsou příliš těžké a na kořínky je vyvíjen velký tlak, který může spoje narušit.
 • V případě chemických úprav, nemůžeme nést odpovědnost za změny na struktuře vlasů

         

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

Další kategorieNaposledy obnoveno: Úterý, 23 července 2024 01:19

Facebook