Východoevropské vlasy:

menu
Facebook soutěž
Pomoc s výběrem odstínu

Ověřeno zákazníky

Tiske-mail
Vlnitý clip cop se skřipcem 60 cm kanekalon - platina #6060 cm kudrnaté REMY vlasy k prodloužení keratinem - 0,5g uhlově černá #1
Počet pramenů v balení: 16

Dostupnost

Dodáváme během:

2-3d.gif

Kudrnaté DELUXE clip in vlasy REMY 50cm - uhlově černá #1

Cena:   5 202 Kč
:
Kudrnatá clip in maxi sada 100% lidské vlasy nejvyšší kvality, evropský typ

Odstín: uhlově černá #1
Délka: 50 cm
Hustota: 200 g
Struktura: kudrnatá  (vlasy nejsou panensky kudrnaté -  vlněny ve výrobě)

Zažijte úchvatně dlouhé, husté a kudrnaté vlasy. Naše Maxi clip in vlasová sada v kudrnaté struktuře s mega hmotnosti 200g vám pomůže k dosáhnutí vysněného účesu.

V naší sadě najdete celkem 16 pásů různých šířek, které vypadají takto:

 • 2 pásy na 4 sponkách (2x21 cm)
 • 4 pásy na 3 sponkách (4x15 cm)
 • 4 pásy na 2 sponkách (4x10 cm)
 • 6 pásů na 1 sponce (6x5 cm)
Kudrnatá clip in maxi sada v délce 50 cm a hmotnosti 200 g obsahuje 100% lidské vlasy evropského typu v REMY kvalitě.

Vlasy REMY jsou pravé lidské a jsou poskládané ve směru růstu, což zamezuje jejich cuchání.

Svůj sen o dlouhých a krásných vlasech si může splnit každý a to bez zbytečně vyhozených financí za drahé příčesky. Pro zahuštění vlasů najdete v naši nabídce Clip in rychlopás, na kterém jsou vlasy našité pouze na jeden pás s 5 sponkami. Pro barevné oživení běžného účesu doporučujeme vyzkoušet barevné pramínky na jedné sponce v délce 50 cm a v různých odstínech jako je například červená, modrá, fialová nebo růžová. Ke každému nákupu Clip in vlasové sady obdržíte 3 náhradní sponky a jednoduchý návod jak o vlasy pečovat.

Proč právě Clip in vlasy:
 • především samostatnost a nezávislost při aplikaci
 • rychlá změna účesu, ať už v běžný den nebo při zvláštní příležitosti
 • připínání vlasů podle nálady
 • jde v podstatě o nejšetrnější metodu, která nezatěžuje vlastní vlasy jako trvalé metody
 • žádné další výdaje za drahé kadeřnické salony
 • úspora času
 • při správné péči vlasy vydrží dlouho krásné
 • skvělá cenová dostupnost
 • od vlastních vlasů k nerozeznání
Ve chvíli, kdy dostanete chuť změnit svůj vzhled a účes a to ať už v běžný den nebo při speciální události, vlasy jednoduše nasadíte a v okamžiku si užíváte nádherný pocit dlouhé a husté hřívy. Výhodou je, že když na dlouhé vlasy nebudete mít náladu, clip in jednoduše odepnete a odložíte na místo, kde na vás budou čekat až je opět použijete a prožijete s nimi další výjimečný den.

Prodloužení vlasů metodou Clip in – v čem spočívá Clip in metoda?

Prodloužení vlasů pomocí clip in je velmi oblíbeným a často vyhledávaným způsobem, jak si rychle a jednoduše prodloužit vlastní vlasy. Dopřejte tak svým vlasům hustotu a délku se 100% pravými lidskými remy vlasy.

Clip in vlasy se připínají pomocí kvalitních clip hřebínků, které jsou již našité na každém vlasovém pásu v různém počtu, počet hřebínků závisí na šířce konkrétního pásu z Clip in sady. Aplikaci začnete na zadní straně hlavy a pokračujete postupně k temeni. Ve vlasech vytváříte vodorovné pěšinky, do kterých zapínáte sponky. Všechny pásy použít můžete, ale nemusíte. Clip in vlasy můžete použít do rozpuštěných vlasů, ale v případě potřeby si lehce vykouzlíte také elegantní účes, kterým zazáříte a stanete se nepřehlédnutelnými ať už na svatbě, silvestrovské či jiné párty. A právě v tom se ukrývá kouzlo a skutečná svoboda Clip in vlasů. Po večírku nebo večer po celém dni vlasy jednoduše odepnete, lehce pročešete a ideálně uschováte do Profi obalu, který vám vaše vlasy ochrání před prachem a dalšími nečistotami.

Prodloužení a zahuštění vlasů Clip in metodou vám nezvratně změní den či dokonce váš běžný život.

Trefit výběr správného odstínu či délky se může zdát jako pořádná fuška, ale ve skutečnosti to tak složité není. V nabídce máme několik barevných odstínů vlasů, ze kterých si můžete vybrat ten nejblíže k vašim vlasům.

V případě, že objednáte odstín, který vám nesedí je následně možná výměna za jiný odstín.

Jako další řešení, které Vám dá jistotu při výběru, je možnost zaslat nám fotografii vašich vlastních vlasů a my vám již ochotně poradíme, který z odstínů je vašim vlasům nejpodobnější. Fotografie nám můžete posílat na náš email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Výměna zboží:

V případě, že Vám nesedí odstín, délka, hustota nebo metoda prodloužení můžete využít možnosti výměny a to až do 60 dní!

Pravidla a podmínky pro výměnu zboží:
 • Zboží nesmí vykazovat známky používání.
 • Výměna je možná do 60 dní od převzetí zásilky.
 • Zboží zasílejte v původním obalu. (Za poškození obalu můžeme požadovat nižší náhradu.)
Do balíku vložte zboží v původním stavu, fakturu nebo její kopii a svůj požadavek, za co chcete zboží vyměnit. Výměnu lze provést za jakékoli zboží stejné, nebo vyšší hodnoty, s výjimkou kosmetiky.

Balík zašlete doporučeně na adresu:

Clip-vlasy.cz
Sibiřská 55
Brno 62100

Výměnu obvykle provádíme v den doručení, nebo následující den od doručení na naši pobočku. Za výměnu se neplatí žádné poplatky, pouze náklady na dopravu. V případě, že je u nového produktu vyšší cena, balíček vám zašleme na dobírku.


Péče o kudrnaté vlasy je díky jejich specifickým vlastnostem náročnější. Každá majitelka či majitel kudrnatých vlasů ví, že kudrnaté kadeře mají své vlastní potřeby a také větší sklony k vysoušení. Pokud tedy chcete mít své kudrlinky zdravé a svěží, je nutné dodržovat základní pravidla při péči o ně.

Umývání kudrnatých vlasů

 • O prameny vlasů se staráte stejně jako o své vlastní vlasy. Můžete je tedy umýt šamponem a poté ošetřit kondicionérem nebo maskou na vlasy. Vždy myjte sundané vlasy a každý pramen zvlášť. Kudrnaté vlasy myjte spíše chladnější až vlažnou vodou, teplá voda vlasy více vysušuje. Před nanášením kondicionéru či masky z vlasů nejprve odstraňte přebytečnou vodu a až poté nanášejte balzám. Díky tomuto kroku se látky z balzámu dostanou více do hloubky vlasů. Po uschnutí vlasů můžete do konečků aplikovat vyživující olejíček. Clip in vlasy není nutné mýt často, jelikož se tolik nemastí.


Česání kudrnatých vlasů

 • Při česání kudrnatých vlasů doporučujeme používat hřeben s širšími zuby. Také nečekáte na to až vlasy proschnou, ale češete je ihned po umytí, tedy dokud jsou v mokrém stavu. Pokud byste vlasy česali až v suchém stavu, mohlo by dojít k narušeni struktury kudrlin a vytvořil by se nehezký „chemlonovitý“ vzhled.


Tepelné úpravy kudrnatých vlasů

 • Jak jsme zmiňovali již výše, kudrnaté vlasy mají větší sklony k vysoušení a z tohoto důvodu žehlení ani kulmování clip in kudrnatých vlasů nedoporučujeme. Pokud chcete vlasy přeci jen upravit, raději sáhněte po stylingových přípravcích. Co se týče vysoušení vlasů, jelikož jde opět o tepelný zásah do vlasů, doporučujeme nechat vlasy volně uschnout. Těmito kroky můžete výrazně prodloužit životnost vašich clip in vlasů.


Chemické úpravy kudrnatých vlasů

 • Chemické úpravy kudrnatých clip in vlasů můžou nést mnoho rizik. Vzhledem k tomu, že jsou kudrnaté vlasy náročnější na údržbu a zároveň je dokáže ohrozit mnoho faktorů, barvení vlasů nedoporučujeme. Chemické složky v barvě mají negativní vliv na celkovou strukutru vlasů, a jelikož jsou vlasy již jednou ustřiženy a nejsou schopny přijmout výživu, tak jako vaše vlastní vlasy, mohl by tento krok vést k suchým, křehkým a poškozeným vlasům.


Zde najdete námi doporučenou profesionální kosmetiku.

Přidělání vlasů není nic složitého, chce to jen trochu trpělivosti a praxe. Nepotřebujete k tomu nikoho a nasazení celé sady zabere pár minut. Celkové sepnutí vlasů záleží na vaši potřebě a kreativitě.

Každý připínací pás je vybaven speciálními sponkami, jenž jsou potaženy silikonovým proužkem, díky kterému vlasy lépe drží a jsou chráněny před sklouznutím. Tato výhoda je nepostradatelným pomocníkem zejména při pohybu, kdy budete mít jistotu pevného přichycení vlasů. Naše sponky vlasy pevně drží za všech podmínek, takže se nemusíte obávat, že by vám sklouzly.

1) Začněte u zadní části hlavy. Hřebenem rozdělte vlasy vodorovně ve výšce těsně pod uchem.

2) Vlasy nad vytvořenou pěšinkou sepněte nahoru tak, aby nepřekážely.

3) Připevněte pramen určený pro spodní část zadní části hlavy (15cm široký se třemi sponkami). Sponky připevňujte těsně pod rozdělením vlasů a začínejte od středu postupně až k bočním stranám. Jednotlivé sponky by měly udržet pramen maximálně roztažený do celé šířky. Prodloužení a umístění pramene by mělo být co nejvíce rovnoběžné. Zkontrolujte, jak dobře pramen sedí na hlavě a jak se s ním cítíte. Pokud pramen někde táhne nebo tlačí, clipy znovu rozepněte a posuňte.

4) Uvolněte vlasy sepnuté sponkou v horní části hlavy a znovu je pročešte, tentokrát rozdělte vlasy o něco výše v polovině zadní části hlavy. Dbejte na to, aby prameny byly vždy alespoň 2 cm od sebe. Oddělené vlasy pokaždé připevněte k temeni hlavy, aby vám nepřekážely.

5) Tento postup opakujte, až do té doby, než nasadíte všechny pásy, které chcete.

6) Prameny určené pro boční stranu hlavy (10 cm široké se dvěma sponkami) umístěte stejným způsobem tak, aby rámovaly obličej a dobře splývaly s vašimi vlastními vlasy.

7) Nakonec před vytvořením požadovaného účesu pročešte vaše vlastní vlasy s clip in vlasy tak, aby vypadaly přirozeně. Je dobré si vlasy pročesat i ze spodní strany hlavy.

         

Mohlo by vás zajímat i toto zboží

Naposledy obnoveno: Úterý, 23 července 2024 03:29

Facebook